خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانه و خانواده

فصل نو در رادیو ایران

«فصل نو » عنوان برنامه ای است از گروه دانش و اقتصاد رادیو ایران که از اسفند ماه سال گذشته با توجه به چهل سالگی انقلاب اسلامی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری با هدف رونق اقتصاد و اهمیت آن در این بیانیه در این شبکه رادیویی

1398/02/04
|
14:41

به گزارش شبکه رادیویی ایران، گوینده این برنامه در قالب یک مستند گزارشی به دور از فضای رایج برنامه های گفتگو محور در هر برنامه ، مهمان یکی از فعالان و کارشناسان اقتصادی می‌شود و اهمیت موضوع اقتصاد در بیانیه و نقش آن در شکوفایی کشور در حوزه های مختلف را همراه با آنان بررسی و بیان می‌کند.
محمد حسین خسروجردی تهیه کننده این برنامه گفت: برنامه «فصل نو» با توجه به شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید از اواسط اردیبهشت ماه با رویکرد و محوریت تولید و اقتصاد تهیه خواهد شد.
وی افزود : در این فصل گوینده برنامه (حامد نجم الهدی) این بار مهمان تولید کنندگان و واحد های مختلف تولیدی و همچین فعالان و تاثیر گذاران بر بازار تولید گفت و گو می کند و از نزدیک موانع و مشکلات پیش روی تولید را با آنها بررسی خواهد کرد.
گفتنی است: « فصل نو» جمعه ها ساعت 19:00 به تهیه کنندگی و نویسندگی محمد حسین خسروجردی و گویندگی حامد نجم الهدی و گزارشگری نوید دانشور از شبکه رادیویی ایران پخش می شود..

دسترسی سریع
خانه و خانواده