خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 10:30 به مدت 45 دقیقه

رادیو ایران

خانه و خانواده

به 13 هزار معلول کمک هزینه ایاب و ذهاب پرداخت می شود

مدیر کل توانمندسازی معلولین سازمان بهزیستی کشور در گفت و گو با رادیو ایران گفت: طبق مصوبه هیات وزیران، معلولان کشور می توانند از خودروهای وارداتی و مزایای آن بهره مند شوند.

1397/09/12
|
15:35

دکتر کاظم نظم ده مدیر کل توانمندسازی معلولین سازمان بهزیستی کشور در گفت و گو با برنامه «خانه و خانواده» در پاسخ به این پرسش که تاکنون چه خدماتی به معلولان کشور ارائه شده است، افزود: معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر را با معلولیت های مختلف جسمی، ذهنی، حسی و حرکتی تحت پوشش خود قرار داده است. همچنین این نهاد در راستانی خدمات رسانی بیشتر با سه دفتر مراقبتی و شبانه روزی، روزانه و توانپزشکی و دفتر توانمندسازی معلولان به ارائه خدمات می پردازد.
وی در ادامه به اقدامات سازمان بهزیستی کشور در بحث ایاب و ذهاب معلولان اشاره کرد و افزود: معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور برای سهولت در رفت و آمد معلولان کشور با شرکت هواپیمایی هما قراردادی منعقد کرده است. طبق این تفاهم نامه عزیزان معلول می توانند با خرید اینترنتی از بلیط های نیم بها استفاده کنند.
وی ادامه سخنانش را به مصوبه هیات وزیران اختصاص داد و گفت: طبق مصوبه هیات وزیران، معلولان کشور می توانند از خودروهای وارداتی و مزایای آن بهره مند شوند.

دسترسی سریع
خانه و خانواده