خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانه و خانواده

رادیو ایران میزبان خانواده شهید مدافع حرم «سعید علی دادی» می شود

دوم اردیبهشت، همزمان با سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قوی‌ترین نیروی نظامی خاورمیانه برنامه «خانه و خانواده» میزبان خانواده شهید مدافع حرم «سعید علی دادی» می شود.

1403/02/02
|
07:44
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سپاه پاسداران یكی از سازمان هایی قدرتمند جمهوری اسلامی ایران است كه نه تنها مایه افتخار هر ایرانی بلكه باعث دلگرمی هم پیمانان ایران نیز هست.

متین السادات فیروزی تهیه كننده برنامه «خانه و خانواده» گفت: «سعید علی دادی» از مستشاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود كه در حمله جنگنده‌های اسرائیل به سوریه، به شهادت رسید.

وی ادامه داد: حدود ساعت 4:20 بامداد جمعه 13 بهمن دشمن اسرائیلی از سمت جولان اشغالی سوریه، تعدادی از نقاط جنوب دمشق را هدف قرار داد كه سامانه پدافند هوائی كشورمان به مقابله با موشك‌های دشمن پرداختند و تعدادی از آنها را ساقط كردند.

فیروزی افزود: به بهانه سالروز تاسیس سپاه میزبان نجمه سادات میرطبایی و سهیل علی دادی، همسر و فرزند شهید مدافع حرم «سعید علی دادی» خواهیم شد و از ویژگی های خانواده پشتیبان و شرایط ویژه ای كه خانواده اعضای سپاه پاسداران و مدافعان حرم با آن مواجه هستند گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «خانه و خانواده» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای فاطمه آل عباس از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خانه و خانواده