خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانه و خانواده

راه های موثر بر حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری

برنامه «خانه و خانواده» شنبه 18 فروردین، همزمان با روز سلامتی با حضور دكتر عباس علی پور، پزشك متخصص اپیدمیولوژی و رئیس مركز گسترش وزارت بهداشت، از راه های موثر بر حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری ها می گوید.

1403/01/18
|
08:22
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سلامت چیزی نیست كه بتوان به آن اهمیت نداد. هر فردی اگر بخواهد زندگی باكیفیتی داشته باشد ناگزیر باید به سلامت فردی و حتی اجتماعی توجه داشته باشد. این موضوع آنقدر با اهمیت است كه سازمان بهداشت جهانی هر سال یك هفته را به عنوان هفته سلامت در نظر گرفته و شعاری هم برای آن برمی‌گزیند. رسالت روز سلامتی یا روز جهانی بهداشت بالا بردن آگاهی عموم مردم جهان در ارتباط با بحث سلامت و بهداشت است.

متین السادات فیروزی تهیه كننده برنامه «خانه و خانواده» بیان كرد: با توجه به مسئولیت دكتر علی پور در وزارت بهداشت، در برنامه پیرامون طرح سلامت خانواده و میزان ضروری مراجعه به پزشك و انجام آزمایش ها و بررسی های دوره ای گفت و گو خواهیم كرد.


شایان ذكر است «خانه و خانواده» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای فاطمه آل عباس از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خانه و خانواده