خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانه و خانواده

اقدامات بسیج برای خانواده ها

برنامه «خانه و خانواده» همزمان با روز بسیج،با حضور دكتر مرضیه افضلی مدیر كارآمدی بسیج گروه های جهادی سراسر كشور، از اقدامات این سازمان مردم نهاد برای خانواده ها و زنان خانه دار می گوید.

1402/09/05
|
09:20
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران،بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است كه شكوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد. بسیج مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهیدان گمنامی است كه پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند. این شجره طیبه انقلاب اسلامی در 5 آذر 1358 با فرمان امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ایجاد شد.

زینب برومند تهیه كننده این هفته برنامه «خانه و خانواده» بیان كرد: بسیج خواهران به عنوان اولین و گسترده ترین تشكل مردمی زنان پس از انقلاب شكوهمند اسلامی در مراحل مختلف وظایف خطیری را به عهده داشته است، به ویژه در عرصه های علمی و فرهنگی طلایه دار حركت های شورآفرین در دفاع از اسلام در حوزه مسایل زنان با تبیین دیدگاه های حضرت امام (ره) كه مترقی ترین دیدگاه ها و نظرات را پیرامون دفاع از حقوق زنان مطرح كرده‌اند تلاش می كنند.

و ی ادامه داد: در برنامه رو زیكشنبه 5 آذر، با حضور دكتر مرضیه افضلی مدیر كارآمدی بسیج گروه های جهادی سراسر كشور، پیرامون اقدامات بسیج برای خانواده و زنان سرپرست خانواده گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «خانه و خانواده» این هفته به تهیه كنندگی زینب برومند و اجرای فاطمه آل عباس از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده


دسترسی سریع
خانه و خانواده