خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانه و خانواده

اثر نظم بر موفقیت و زندگی در «خانه و خانواده»

برنامه «خانه و خانواده» روز چهارشنبه دهم آبان، با حضور افشین گلستان فوق تخصص توسعه كسب وكار از تاثیرنظم و انظباط در پیشرفت زندگی می گوید.

1402/08/09
|
13:17
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، نظم، اولین و مهم‌ترین قانون موفقیت است؛ همه ما نظم عمومی را قبول داریم اما وقتی صحبت از نظم شخصی می‌شود ممكن است دچار تردید شویم! داشتن نظم شخصی در زندگی باعث می‌شود كه بهره برداری از امور مختلف به حد زیادی افزایش پیدا كند. نظم باعث تسلط و كنترل بیش تر بر كارها می‌شود. نظم قابل آموختن است و با تمرین كردن تقویت می‌شود. مهم ترین اصل تقویت نظم در زندگی، كسب عادت‌های جدید مثل برنامه ریزی كردن و انجام به موقع كارها است. ایجاد عادت‌های جدید و افزایش نظم در زندگی، نیاز به زمان دارد اما پس از عادت كردن به آن، زندگی بسیار لذت بخش‌تر می‌شود و تاثیرات خود را برجنبه‌های مختلف زندگی می‌گذارد.

زینب برومند تهیه كننده این هفته برنامه «خانه وخانواده» بیان كرد: با توجه به اهمیت این موضوع در برنامه روز چهارشنبه دهم آبان با حضور افشین گلستان فوق تخصص توسعه كسب وكار از تاثیرنظم و انظباط در پیشرفت زندگی خواهیم گفت.

گفتنی است «خانه و خانواده» این هفته به تهیه كنندگی زینب برومند و اجرای فاطمه آل عباس از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خانه و خانواده