خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانه و خانواده

پیوند اولیا و مربیان پیوند خانه و مدرسه است

برنامه «خانه و خانواده» روز دوشنبه 24 مهر، همزمان با روز پیوند اولیا و مربیان با حضور دكتر یاسمن شهریاری روانشناس از مشاركت اولیا با مربیان و تاثیرات آن می گوید.

1402/07/23
|
12:58
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، زینب برومند تهیه كننده برنامه «خانه و خانواده» این هفته بیان كرد: از آن جایی كه خانواده اولین مدرسه و مدرسه دومین خانه هر كودك تلقی می‌شود، می‌توان به اهمیت نقش مدرسه و مربیان در زندگی و شخصیت هر كودك پی برد. به طور كلی والدین و مدرسه دو ركن اصلی در تعلیم و تربیت هر كودك به شمار می‌روند كه فعالیت یك‌جانبه هر یك از این دو ناقص و بی‌ثمر خواهد بود.

وی ادامه داد: به همین دلیل تشكیل انجمن اولیا و مربیان در هر مدرسه، كاری اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد؛ چرا كه تاثیر مثبت و مستقیمی در آینده كودكان دارد.

برومند افزود: برخی از كودكان تك والد هستند نقش مربی برای این كودكان متفاوت تر است، از همین رو ما در برنامه روز دوشنبه 24 مهر، میزبان دكتر یاسمن شهریاری روانشناس و مدرس آموزش كودكان استثنایی خواهیم شد و پیرامون مشاركت اولیا با مربی در پیشبرد تحصیلی (بررسی وضعیت كودكان تك والد) گفت و گو خواهیم كرد.
گفتنی است «خانه و خانواده» این هفته به تهیه كنندگی زینب برومند و اجرای فاطمه آل عباس از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خانه و خانواده