رادیو ایران به استقبال هفته حج می رود

با توجه به آغاز هفته حج، برنامه میزبان رادیو ایران این هفته از شنبه تا چهارشنبه به اطلاع رسانی در خصوص حج تمتع سال 98 می پردازد.

1398/04/15
|
14:40

به گزارش شبکه رادیویی ایران، این هفته برنامه میزبان با حضور کارشناسان و نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری به اطلاع رسانی در خصوص حج تمتع 98 می پردازد.
عاطفه اقتداری تهیه کننده میزبان است و در این خصوص گفت: امسال هفته حج از 13 تیرماه ماه برابر با اول ذیقعده آغاز شد.
وی ادامه داد «حج؛ خودسازی، اخوت دینی، تمدن اسلامی» به عنوان شعار حج سال‌جاری انتخاب شده است و از این رو در هفته حج با محوریت شعار حج، ما با حضور کارشناسان و نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری به اطلاع رسانی در خصوص حج تمتع سال 98 می پردازیم.
اقتداری افزود: هر ساله یکم تا هفتم ذی‌القعده به عنوان هفته حج نامگذاری می‌شود. در این هفته زائران بیت الله الحرام آمادگی نهایی برای اعزام به حج تمتع را پیدا کرده و اولین گروه از زائران در این هفته به حج اعزام می شوند.
وی افزود: مسئولان سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری در این هفته در برنامه میزبان حاضر می شوند و آخرین توضیحات و توصیه های لازم برای حج تمتع پیش رو را ارائه می نمایند.
گفتنی است میزبان این هفته ویژه هفته حج به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:55 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع