مصلی تهران میزبان اختتامیه 36 امین مسابقات بین المللی قرآن کریم

رییس ستاد برگزاری 36 امین دوره مسابقات بین المللی قران کریم در رادیو ایران گفت: مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی بهمن سال 97 برگزار شد و 184 نفر از 62 کشور مجوز ورود به این دوره از مسابقات را دریافت کردند.

1398/01/26
|
10:21

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سید مصطفی حسینی رییس ستاد برگزاری 36 امین دوره مسابقات بین المللی قران کریم در رادیو ایران گفت: سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از 20 فروردین ماه در پنج بخش بانوان، آقایان، طلاب علوم دینی، دانش آموزان و نابینایان در جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
وی در ادامه با بیان اینکه مرحله مقدماتی این مسابقه بهمن سال 97 برپا شد و 184 نفر از 62 کشور مجوز ورود به این دوره از مسابقات را دریافت کردند، افزود: مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات روز یکشنبه بیست و پنجم فروردین ساعت 17:00 در مصلی بزرگ تهران می شود. در پایان این مراسم شرکت کنندگان با مقام معظم رهبری دیدار می کنند.
رییس ستاد برگزاری 36 امین دوره مسابقات بین المللی قران کریم در پایان صحبت هایش یادآور شد: در این مراسم 329 نفر شامل شرکت کنندگان حاضر در مسابقه، شخصیت های قرآنی و داوران مهمان 36 امین دوره مسابقات بین المللی قران کریم بودند. همایش بین المللی در بخش پژوهش های قرآنی، ترجمه و کتاب قرآن نیز در حاشیه این دیدار برگزار شد..

دسترسی سریع