اسناد لانه شیطان به روایت یک سند یک نکته

مستند سیاسی یک سند یک نکته با هدف بازگو کردن اسناد به دست آمده از لانه جاسوسی آمریکا هر شب به روی آنتن رادیو ایران می‌رود.

1397/09/19
|
11:48

به گزارش شبکه رادیویی ایران، در پی تأکیدات مقام معظم رهبری درباره بازگو کردن محتوای اسناد به دست آمده از لانه جاسوسی آمریکا به نسل جوان و با هدف آشنایی هر چه بیشتر آنان با توطئه‌های شیطان بزرگ علیه ملت ایران؛ از شنبه 17 آذر ، سری مستندهای روایی با عنوان" یک سند یک نکته" به روی آنتن رفته است.
محوریت این برنامه بر پایه اسناد ‌به دست آمده از سفارت سابق امریکا در ایران و با موضوع شیوه‌های اعمال سلطه و نحوه مداخله امریکا در امور ایران است.
در این برنامه حمایت های ایالات متحده از رژیم پهلوی ، پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامات براندازانه همچون کودتا علیه انقلاب نوپای ملت ایران و نیز حمایت از گروه‌های برانداز ، تجزیه طلب و ضد انقلاب در گوشه و کنار کشور در سالهای ابتدایی پیروزی انقلاب بررسی می شود .
همچنین به تناسب هر برنامه در کنار واکاوی یکی از اسناد یاد شده، اعترافات و صحبتهای مقامات رژیم سابق و همچنین دولتمردان اسبق امریکایی پخش خواهد شد
ویژه برنامه " یک سند یک نکته" به تهیه کنندگی احمد یوسفی و اجرای سید حسین حسینی در 40 قسمت هر شب به مدت ده دقیقه در ساعت 45 :20 بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز ، و موج AM ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود
علاقمندان به برنامه های سیاسی می توانند نظرات، سوالات و دیدگاه های خود را درباره این برنامه با شماره تلفن های 22040086 – 22050009 و شماره پیام گیر 30000900 اعلام کنند.

دسترسی سریع