راه اندازی رادیو ترتیل در ماه مبارک رمضان

معاون صدای رسانه ملی در نشست خبری اعلام برنامه های ماه مبارک رمضان از ساخت 154 هزار دقیقه برنامه در شبکه های مختلف رادیویی در این ایام خبر داد.

1397/02/24
|
15:51

معاون صدای رسانه ملی در نشست خبری اعلام برنامه های ماه مبارک رمضان از ساخت 154 هزار دقیقه برنامه در شبکه های مختلف رادیویی در این ایام خبر داد.
دکتر شاه آبادی در نشست خبری گفت: در ایام رمضان حرکت رادیو توجه به موضوع خانواده است و در حوزه خانواده باید به سمت و سوی خانواده قرآنی باید حرکت کنیم.
وی همچنین از راه کانال اندازی رادیو ترتیل از ابتدای رمضان در رادیو خبر داد.
معاون صدای رسانه ملی در ادامه افزود: موضوع محوری رادیو در رمضان امسال بحث حق الناس است.
دکتر شاه آبادی همچنین تصریح کرد: رمضان باید در زندگی مردم تاثیرگدار باشد و رادیو به این مباحث می پردازد. بسیاری از برنامه های ما در رمضان امسال به حق الناس می پردازد چرا که عبادت و بندگی خدا از مسیر حق الناس می گذرد. امسالی طرحی در رادیو ایران با نام "من خادم مسجد هستم" برای توجه به مسایل خدام داریم که در برنامه "خانه دوست" روی آنتن رادیو ایران می رود. همچنین در برنامه "قرار آسمانی" در رادیو ایران پویشی برای آزادی جمع زیادی از زندانیان جرایم غیر عمد انجام می شود.
شاه آبادی افزود: ما باید با توجه به سبک زندگی قرآنی از فرصت ماه رمضان بهره ببریم. سبک زندکی ایرانی و اسلانی باید در قالب الگوهایی در برنامه ها معرفی شود.
وی در بخش دیگری درباره ایام ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران گفت: "تفسیر آفتاب" که از رادیو معارف پخش می شود با محوریت امام خمینی روی آنتن می رود. برنامه "حق با توست" آموزش هایی دربارا روابط فردی و اجتماعی است که همه روزه از رادیو سلامت پخش می شود.
وی همچنین تاکید کرد: روز چهارشنبه 26 اردیبهشت رادیو ترتیل نیز افتتاح می شود و کار خود را ابتدای ماه رمضان آغاز می کند.

دسترسی سریع