ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

26 شهریور، تجهیزات VAR در ورزشگاه آزادی نصب خواهد شد

رییس شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی گفت: در خصوص تجهیزات VAR، وعده های فدراسیون فوتبال محقق شده و این تجهیزات از طریق كنفدراسیون فوتبال آسیا در حال ورود به ایران است.

مرحله گروهی رقابت های جام باشگاه آسیا از 27 شهریور با حضور 16 تیم آغاز خواهد شد.

قرار است كنفدراسیون فوتبال آسیا برای 3 بازی پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا تجهیزات VAR را در دو ورزشگاه آزادی و نقش جهان مستقر كند.

به گزارش شبكه رادیویی ایران؛ برای جزئیات بیشتر این خبر برنامه ورزش ایران با «مهیار عسگریان» رییس شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی گفت و گو كرده است.

رییس شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی در این باره گفت: در خصوص تجهیزات VAR، وعده های فدراسیون فوتبال محقق شده و این تجهیزات از طریق كنفدراسیون فوتبال آسیا در حال ورود به ایران است.

وی در ادامه با بیان اینكه بخشی از این تجهیزات تا روز پنج شنبه 23 شهریور و بخش دیگر نیز شنبه 25 شهریور از گمرك ایران ترخیص می شود، گفت: روز پنج شنبه 23 شهریور از اتاق VAR، اتاق دو پینگ و اتاق پزشكان بازدید اولیه ای را توسط كنفدراسیون فوتبال آسیا خواهیم داشت.

رییس شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی با تاكید بر اینكه این اتاق ها بر اساس استاندارهای فدراسیون جهانی فوتبال آماده شده است، گفت: تجهیزات VAR روز یكشنبه در ورزشگاه آزادی نصب خواهد شد.

برنامه ورزش ایران شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 20:15 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/06/20
|
12:17
دسترسی سریع
ورزش ایران