ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

تحریم؛ پول ارسالی به باشگاه یونیورسیتاتئا كرایووا رومانی را بلوك كرد

سخنگوی باشگاه تراكتورسازی تبریز گفت: پس از ارسال نامه فیفا به باشگاه تراكتورسازی تبریز، مدیریت این باشگاه اقدامات لازم را برای پرداخت مبلغ مورد نظر انجام داد.

در شرایطی كه فیفا روز 13 مرداد پنجره نقل و انتقالات باشگاه تراكتور را به دلیل پرداخت نكردن مبلغ رضایت نامه گوستاوو واگنین به باشگاه یونیورسیتاتئا كرایووا رومانی بسته است، سازمان لیگ هم اعلام كرده با وجود اینكه قرارداد بازیكنان جدید این تیم یك روز پس از این تاریخ به كمیته نقل و انتقالات ارائه شده است، تا زمان رفع مسدودی پنجره نقل و انتقالات از سوی فیفا، این نفرات حق بازی كردن برای تیم پاكو خمز را ندارند.

باشگاه تراكتور در اطلاعیه‌ای اعلام كرد كل مبلغ مورد درخواست باشگاه رومانیایی واریز شده و اكنون منتظر دریافت تاییدیه از طرف این باشگاه و تایید فیفا برای باز شدن پنجره هستند و امیدوارند این اتفاق ظرف یك تا 2 روز آینده رخ بدهد.

البته در صورت محقق نشدن این امر، تراكتور برای بازی با سپاهان در هفته اول لیگ برتر با مشكلات بسیار جدی مواجه خواهد شد، زیرا نمی‌تواند از حسین پورحمیدی، مهدی شیری، شجاع خلیل‌زاده، عارف آقاسی، محمد نادری، مهدی حسینی، سیامك نعمتی، آلوارو خیمنز، امیرحسین حسین‌زاده، عارف رستمی، سعید آقایی و ادیب زارعی كه به تازگی با این تیم قرارداد بسته‌اند، استفاده كند.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سعید مظفری زاده سخنگوی باشگاه تراكتورسازی تبریز در برنامه «ورزش ایران» در این باره گفت: پس از ارسال نامه فیفا به باشگاه تراكتورسازی تبریز، مدیریت این باشگاه اقدامات لازم را برای پرداخت مبلغ مورد نظر انجام داد.

وی در ادامه با بیان اینكه این پول به دلیل مشكلات تحریم پس از گذشت چند روز در حساب مربوطه بلوك شده است؛ افزود: باشگاه پس از بلوكه شدن، بار دیگر اقدامات لازم را برای پرداخت دوباره انجام داد اما این بار نیز به دلیل مسائل مالی و مشكلات موجود این مبلغ پول به حساب مورد نظر واریز نشد.

برنامه ورزش ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 20:15 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/05/17
|
16:27
دسترسی سریع
ورزش ایران