ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

تیم ملی بسكتبال در بازی برابر لبنان ارسلان كاظمی و حامد حدادی را نداشته است

افشین رضاپور از كارشناسان حوزه بسكتبال گفت: بازی های تداركاتی منتهی به رقابت های جام جهانی تعیین می كند كه هاكان دمیر سرمربی می تواند تیم را به موفقیت برساند یا خیر؟

پس از برگزاری پنج هفته از اردوی آماده سازی تیم ملی بسكتبال در تهران؛ این تیم برای انجام بازی های تداركاتی به لبنان سفر كرد.

یكی از اتفاقات اخیر می توان به حذف محمد جمشیدی بازیكن خوب و یكی از سرمایه های بزرگ كشورمان از فهرست تیم ملی بسكتبال اشاره كرد.سرمربی تیم ملی بسكتبال ایران در حال حاضر صلاح را در نبود این بازیكن می داند.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه «ورزش ایران» برای كسب اطلاعات بیشتر در خصوص تیم ملی بسكتبال ایران با افشین رضاپور از كارشناسان حوزه بسكتبال گفت و گو كرده است.
افشین رضاپور از كارشناسان حوزه بسكتبال در این باره گفت: تیم ملی ایران در بازی اول خود برابر لبنان با اختلاف شكست خورد و در بازی دوم نیز با وجود عملكرد بهتر نسبت به بازی قبل، نتیجه را به حریف واگذار كرد.

وی درباره عملكرد سرمربی تیم ملی ایران نیز گفت: بازی های تداركاتی منتهی به رقابت های جام جهانی تعیین می كند كه هاكان دمیر سرمربی می تواند تیم را به موفقیت برساند یا خیر؟

برنامه «ورزش ایران» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 18:00 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/05/09
|
13:21
دسترسی سریع
ورزش ایران