ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

رفتن شجاع خلیل زاده به باشگاه تراكتور سازی تبریز در ذهن خبرنگاران عجیب به نظر می آید

سالار علیخواه گزارشگر پایگاه خبری فوتبالی:بر خلاف نظر بسیاری كه معتقد بودند شجاع خلیل زاده پس از برگشت به ایران، دوباره به تیم قدیمی خود پرسپولیس می رود، اما به این باشگاه نرفت و راهی باشگاه تراكتورسازی تبریز شد.

در حالی كه از عصر روز شنبه 3 تیر در مورد شب پر سرو صدای باشگاه تراكتور در نقل و انتقالات گمانه‌زنی می‌شد، سرانجام این باشگاه چهار خرید خود را به صورت رسمی رونمایی كرد تا حضوری فعال در نقل و انتقالات داشته باشد.

حسین پورحمیدی، شجاع خلیل‌زاده، سعید آقایی و مهدی شیری چهار بازیكنی هستند كه پس از مذاكره با مدیران تراكتور، به عنوان خرید جدید این تیم رونمایی شدند و با سرخپوشان تبریزی قرارداد بستند.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سالار علیخواه گزارشگر پایگاه خبری فوتبالى در برنامه «ورزش ایران» درباره این خبر و دیگر اخبار مربوط به نقل و انتقالات دو تیم پرطرفدار ایران (استقلال و پرسپولیس) صحبت كرده است.

سالار علیخواه گزارشگر پایگاه خبری فوتبالى:بر خلاف نظر بسیاری كه معتقد بودند شجاع خلیل زاده پس از برگشت به ایران، دوباره به تیم قدیمی خود پرسپولیس می رود، اما به این باشگاه نرفت و راهی باشگاه تراكتورسازی تبریز شد.

برنامه ورزش ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 20:15 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/04/05
|
15:20
دسترسی سریع
ورزش ایران