ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

تیم ملی كشور در هفته اول لیگ ملت‌های والیبال، انتظارات مردم را برآورده نكردند

پیمان اكبری گفت: بیشتر تیم های حاضر در رقابت های لیگ ملت‌های والیبال در هفته اول بازیكنان اصلی را به بازی نگرفتند و همین عامل باعث شده بازیكنان تیم ملی ایران بازی ها و دیدارهای سختی را در پیش رو داشته باشند.

هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال در حالی شروع می‌شود كه تیم‌های ملی والیبال ایران و ژاپن به ترتیب در دیدارهای افتتاحیه به مصاف آلمان و كانادا می‌روند.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، پیمان اكبری بازیكن و مربی سابق تیم والیبال ایران در برنامه ورزش ایران درباره این دوره از رقابت ها و وضعیت تیم ملی والیبال ایران صحبت كرده است.

پیمان اكبری بازیكن و مربی سابق تیم والیبال ایران در این باره گفت: تیم ملی والیبال در هفته اول رقابت های لیگ ملت ها انتظارات مردم برآورده نساخت و ناهماهنگی موجود باعث شد بلندقامتان كشور در هفته نخست بازی های درخشانی را از خود به نمایش نگذارند.

این بازیكن و مربی سابق تیم والیبال ایران درباره هفته دوم مسابقات نیز گفت: بیشتر تیم های حاضر در این رقابت ها در هفته اول بازیكنان اصلی را به بازی نگرفتند و همین عامل باعث شده بازیكنان تیم ملی ایران در این هفته بازی ها و دیدارهای سختی را در پیش رو داشته باشند.

برنامه «روی خط ورزش» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 20:15 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/03/28
|
12:56
دسترسی سریع
ورزش ایران