ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

برای بهبود شرایط تیم والیبال ایران نیاز است نظرات كارشناسان شنیده می شود

بازیكن سابق تیم ملی والیبال مردان ایران گفت: با انجام بازی های تداركاتی، تغییر نگرش بازیكنان در بحث های بازی هفته اول و دوم و ادامه دادن مسابقات لیگ برتر تا آغاز رقابت های جهانی، می توان تا حد زیادی شرایط تیم را بهبود بخشید.

لیگ ملت‌های والیبال 2023 از سه‌شنبه شانزدهم خردادماه آغاز شده است در مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات، 16 تیم كانادا، آمریكا، آرژانتین، ایتالیا، كوبا، آلمان، هلند، برزیل، ژاپن، فرانسه، چین، ایران، لهستان، صربستان، بلغارستان و اسلوونی حضور دارند.

در لیگ ملت‌های والیبال 2023، تیم ملی ایران كه در برابر رقیب دیرینه ژاپن شروع چندان خوبی نداشت و بازی را به نتیجه 3 بر صفر واگذار كرد، در بازی های بعدی رفته رفته بهتر شد و در رویایی با تیم لهستان بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشت.

به گزارش شبكه رادیویی ایران؛ برنامه «ورزش ایران» برای بررسی بیشتر با «بهنام محمودی» بازیكن سابق تیم ملی والیبال مردان ایران، گفت و گو كرده است.

«بهنام محمودی» بازیكن سابق تیم ملی والیبال مردان ایران در این باره گفت تیم ملی والیبال ایران، در این چند سال حضور در لیگ ملت های والیبال، همواره در بازی های اول خوب ظاهر نشد و بازیكنان هماهنگی لازم را با یكدیگر نداشته است.

وی با بیان اینكه نیاز است این موضوع آسیب شناسی جدی شود، گفت: با انجام بازی های تداركاتی، تغییر نگرش بازیكنان در بحث های بازی هفته اول و دوم و ادامه دادن مسابقات لیگ برتر تا آغاز رقابت های جهانی، می توان تا حد زیادی شرایط تیم را بهبود بخشید.

برنامه «ورزش ایران» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 20:15 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/03/21
|
16:13
دسترسی سریع
ورزش ایران