ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

اشكان خورشیدی در داوری حاشیه كمتری داشته است

اسماعیل صفیری عضو كمیته داوران ایران گفت: استفاده از كمك داور اضافی پشت دروازه هنوز در قانون موجود است و مشكلی در این زمینه وجود ندارد.

كمیته داوران پس از جلسه یكشنبه هفتم خرداد در خصوص انتخاب داور دربی 101، اشكان خورشیدی را به عنوان دربی پایتخت انتخاب كرد. خورشیدی قرار است صد و یكمین شهرآورد تهران را در فینال جام حذفی در روز چهارشنبه سوت بزند.

خورشیدی در این فصل در مجموع 7 قضاوت داشته كه همه این بازی‌ها در لیگ برتر بوده و در جام حذفی قضاوتی نداشته است.

مهم‌ترین بازی سوت زده شده توسط خورشیدی در این فصل، دیدار سرنوشت‌ساز مس كرمان و سپاهان در هفته سی‌ام بود كه با پیروزی 2 بر یك شاگردان مورایس همراه شد.

به گزارش شبكه رادیویی ایران؛ در آستانه شهرآورد 101 و قضاوت این دارو در این دیدار، برنامه ورزش ایران با اسماعیل صفیری عضو كمیته داوران ایران گفت و گو كرده است.

اسماعیل صفیری گفت: كمیته داوران فدراسیون فوتبال در جلسه یكشنبه 7 خرداد پس از بحث و گفت و گو و تبادل نظر 2 ساعته و بررسی همه جوانب، اشكان خورشیدی برای قضاوت و داوری شهرآورد 101 انتخاب كردند.

وی بخش دیگر صحبت هایش را به حضور احتمالی دو داور اضافه پشت دروازه ها اختصاص داد و گفت: با توجه به اینكه امكان VAR در ایران وجود ندارد خداداد افشاریان پیشنهاد استفاده از دو داور پشت دروازه كرد كه این پیشنهاد مورد موافقت تمامی اعضای كمیته داوران قرار گرفت.

صفیری خاطر نشان كرد: استفاده از كمك داور اضافی پشت دروازه هنوز در قانون موجود است و مشكلی در این زمینه وجود ندارد.

برنامه «ورزش ایران» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 20:15 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/03/09
|
11:10
دسترسی سریع
ورزش ایران