کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

معلم اهل بندر کنگ، مروج فرهنگ کتابخوانی

«فریده قاسمی» سفیر مطالعه استان هرمزگان در گفت و گو با رادیو ایران گفت: به همراه و کمک تنی چند از بانوان شهر بندر کنگ استان هرمزگان محفظه بار بی استفاده متعلق به یک کامیون در یک پارک پر رفت و آمد را به ایستگاه لذت مطالعه تبدیل کردیم.

«فریده قاسمی» معلم اهل بندر کنگ و جزء سفیران مطالعه استان هرمزگان است. او به تازگی در جشنواره مروجان کتاب بخاطر فعالیت ها و اقداماتش در ترویج فرهنگ مطالعه برگزیده شده است.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه «کافه هنر» برای ارائه جزئیات بیشتر در این خصوص با «فریده قاسمی» معلم بندر کنگ گفت و گو کرده است.
این معلم اهل بندرعباس و سفیر مطالعه استان هرمزگان در گفت و گو با رادیو ایران گفت: همه چیز از محفظه بار بی استفاده متعلق به یک کامیون در یک پارک پر رفت و آمد، آغاز شد.
وی در ادامه با بیان اینکه در انجمن بانوان و جوانان شهر بندر کنگ استان هرمزگان برخی کتاب های بی مخاطب وجود داشت، افزود: من به همراه و کمک تنی چند از بانوان شهر، برای ترویج فرهنگ کتابخوانی و استفاده بهینه از کتاب های بی مخاطب، محفظه بار بی استفاده متعلق به یک کامیون را به ایستگاه لذت مطالعه تبدیل کردیم و این کتاب ها را در درون گنجاندیم.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «کافه هنر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 16:00 به تهیه کنندگی «زهره سربازی» و «سیده زهرا صالحی» و با اجرای «شهاب شهرزاد» از رادیو ایران پخش می شود.

1398/08/28
|
11:05
دسترسی سریع
کافه هنر