کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

این روزهای لرستان را بیشتر دریابیم

فرج علیپور نوازنده چیره دست استان لرستان در گفت و گو با رادیو ایران گفت: قرار است در آینده کنسرتی در تالار وحدت برگزار شود، درآمد این کنسرت به حادثه دیدگان سیل اخیر اهدا خواهد شد.

طی روزهای اخیر، فرج علیپور نوازنده و خواننده چیره دست و توانای استان لرستان در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با درج مطلبی مردم را به کمک رسانی به حادثه دیدگان سیل لرستان فراخواند.
برای اطلاع رسانی بیشتر از جزئیات این اقدام برنامه کافه هنر رادیو ایران با این هنرمند خطه لرستان در این خصوص به گفت و گو پرداخته است.
فرج علیپور نوازنده چیره دست استان لرستان در گفت و گو با رادیو ایران ضمن اشاره به وضعیت نامناسب مردم استان لرستان، گفت: از آنجا که مردم این خطه از جغرافیای ایران این روزها لحظه های سختی را سپری می کنند، ما با همکاری شرکت فرهنگی، هنری فروغ فلق و نظارت مسلم علیپور اقدام به کمک رسانی به مردم لرستان کردیم. خوشبختانه این اقدام با استقبال فراوان از سوی مردم مواجه شد.
وی در ادامه به فعالیت های دیگر خود در این خصوص نیز اشاره کرد و افزود: قرار است در آینده کنسرتی در تالار وحدت برپا شود، درآمد این کنسرت به حادثه دیدگان سیل اخیر اهدا خواهد شد.
برنامه کافه هنر شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 15:50 با اجرای شهاب شهرزاد بر روی موج اف م ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

1398/01/19
|
11:01
دسترسی سریع
کافه هنر