باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

قطعه «تنهایی» میكس و تركیب صدای خوبی دارد

مرتضی لطفی آهنگساز، خواننده و معلم آواز گفت: ملودی قطعه " تنهایی " مناسب سیامك عباسی خواننده خوش نام ایرانی نیست.

«تنهایی» تك آهنگی با صدای «سیامك عباسی»، ترانه و آهنگ از «سعید كمالی» و تنظیمی از «فرید مهاجر» پور است.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه «كافه هنر» این بار در بخش نقد آهنگ، قطعه «تنهایی» با صدای سیامك عباسی را در گفت و گو با مرتضی لطفی آهنگساز، خواننده و معلم آواز، مهدی كریمی كارشناس تركیب و نهایی سازی صدا و مجید صالحی شاعر و ترانه سرا مورد نقد و بررسی قرار داده است.

مرتضی لطفی آهنگساز، خواننده و معلم آواز با بیان اینكه سیامك عباسی رنگ صدای زیبایی دارد و در انتخاب آثار خود دقت زیادی می كند، به نقد صدا و آهنگ «تنهایی» پرداخت و گفت: ملودی كه برای این قطعه ساخته شده مناسب سیامك عباسی خواننده خوش نام ایران نیست، در بیشتر قسمت های این اثر تلفیق ها هم به خوبی در نیامده اند.

در ادامه این گفت و گوی رادیویی مهدی كریمی كارشناس تركیب و نهایی سازی صدا در نقد این اثر گفت: در قطعه تنهایی با صدای سیامك عباسی هر چند شاهد میكس و تركیب صدای خوبی هستیم اما در ثانیه 28 تا 30 قطعه، یكسری صداهای اضافه شبیه به خشونت همراه صدای خواننده شنیده می شود.

مجبد صالحی شاعر و منتقد در برنامه كافه هنر به نقد ترانه این اثر پرداخت و گفت: در این اثر سیامك عباسی نتوانسته حق مطلب را ادا كند به نظر می رسد ترانه و آهنگ برای فرد دیگری ساخته شده است.

برنامه كافه هنر شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 16:00 با اجرای شهاب شهرزاد و تهیه كنندگی زهره سربازی از رادیو ایران پخش می شود.

1400/09/24
|
14:13
دسترسی سریع
باغ هنر