ایران ساخت

چکیده : رادیو ایران روی موج موفقیت؛ به گزارش شبکه رادیویی ایران، حسین معصومی برنده جشنواره جهانی abu در جشنواره ایران ساخت هم لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کرد.

جشنواره فرهنگی و هنری «ایران ساخت» برای تکریم انقلاب علمی و بزرگداشت شکل گیری تمدن نوین اسلامی ایرانی است.  این جشنواره با تکیه بر فرآورده های فرهنگی و هنری هنرمندان ایرانی، بر آن است تا نهضت توجه و حمایت از اقتصاد دانش بنیان را به عنوان یکی از راهبردی ترین زیرساخت های پیشرفت و تعالی کشور، بنیاد گذارد و به شکلگیری جریان تولید محتوا برای فضای مجازی و رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری مدد برساند.

این جشنواره در چندین بخش برگزار شد. که در بخش  رادیویی هیات داوران از 121 اثر ارسالی این بخش 3 اثر برگزیده را انتخاب کردند.

رادیو ایران همچنان روی موج موفقیت قرار دارد، بعد از موفقیت در جشنواره  جهانی  abu  و جشنواره های رسانه و کتاب، رسانه و ترافیک، رسانه و اعتیاد و پیر غلامان حسینی در جشنواره ایران ساخت هم خوش درخشید.

به گفته حسین معصومی تهیه کننده برنامه «زندگی منهای فقر» از گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران،  این برنامه در خصوص ايده هاي مختلف در زمينه هاي اقتصادي(دانش بنيان) است ،و الگوهاي بومي، ملي را  معرفي ميكند، در زندگی منهای فقر از الگوهاي ملي،  كار آفرينان، بعنوان نقشه راه استفاده مي شود.


پیام ها و نظرات شما :

پیام های ارسالی :

پیامی موجود نمی باشد.