از ساعت به مدت

رادیو ایران

خبر روابط عمومي

زمان اختتامیه نخستین رزمواره مدافعان حرم اعلام شد

دبیر نخستین رزمواره مدافعان حرم گفت :اختتامیه نخستین رزمواره مدافعان حرم 28 فروردین سال آینده در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

1396/11/18
|
10:41

به گزارش ستاد خبری نخستین رزمواره مدافعان حرم ، مهندس بهنام احمد پور دبیر نخستین رزمواره مدافعان حرم با اعلام این خبر گفت: آیین اختتامیه رزمواره مدافعان حرم عصر بیست و هشتم فروردین ماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.
احمد پورادامه داد: در پی لبیک به مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه انقلابی گری و مقاومت مردمی، شبکه رادیویی ایران، مرکز بسیج سازمان صداوسیما، سازمان سینمایی دفاع مقدس ،معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما ،معاونت مطبوعاتی و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به برگزاری نخستین رزمواره مدافعان حرم کرده اند.
رزمواره مدافعان حرم تلاش دارد تا در مقوله دفاع از حریم اهل بیت، تقویت حرکت هنری-رسانه ای در حوزه مدافعان حرم، معرفی مدافعان حرم و خانواده های آنها به عنوان محصول و رویش انقلاب اسلامی و تقویت روحیه انقلابی و جهادی، قدمی موثر بردارد.
وی با اشاره به دریافت آثار توسط دبیرخانه این رزمواره تصریح کرد: در بخش «مردمی» که در هفت موضوع «فیلم کوتاه مردمی »،«کلیپ»،«عکس»،«طرح و ایده»،«شعر»،«دلنوشته»،«داستان کوتاه»برگزارشده بود 532 اثر،
در بخش فضای مجازی،«نرم افزار گرافیکی »،«شبکه های اجتماعی»،«طرح و تصاویر گرافیکی»،«پادکست»،«سایت و وبلاگ» 161 اثر،
در بخش«مطبوعات ،خبرگزاری ها و پایگاههای خبری»،«مقاله»،«عکس»،«مصاحبه»،«گزارش«،«تیتر»،«چند رسانه ای»469 اثر
در بخش «شنیداری»«مستند رادیویی»،«برنامه ترکیبی»،«آنونس»،«نمایش رادیویی»،«متن رادیویی» 510 اثر
در بخش «دیداری»،«مستند»،«فیلم(سینمایی،داستان ،کوتاه»،«پویانمایی»،«فیلمنامه»،«تیزر و کلیپ»،«برنامه های ترکیبی» 170 اثر
در بخش «موسیقی ،سرود و نغمات آئینی»،«نماهنگ»،«سرود»،«ترانه سرایی»،«قطعه موسیقی با کلام»،«قطعه موسیقی بی کلام» ،«مدیحه سرایی و نغمات» 202 اثر دریافت شد که مجموعا می توان گفت:2044 اثر دریافت شد.
احمد پور با اشاره به مراسم اختتامیه تصریح کرد: در مراسم اختتامیه از بعضی از خانواده های شهدای مدافع حرم نیز ،تقدیر می شود.
دوستان و علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی تلگرام razmvare@ و یا سایت : http://www.razmvare.ir مراجعه کنند.


دسترسی سریع
خبر روابط عمومی