از ساعت به مدت

رادیو ایران

خبر روابط عمومي

مدیر تولید و تامین رادیو ایران : پوشش اخبار لحظه به لحظه زلزله

رادیو ایران از زمان وقوع حادثه زلزله در کرمانشاه به عنوان رادیویی مرجع و ملی که پوششی فراگیر دارد اخبار این حادثه دردناک را مخابره کرد.

1396/08/22
|
15:32

به گزارش شبکه رادیویی ایران ،محمد باقر پروین نژاد مدیر تولید و تامین این شبکه رادیویی با اعلام این خبر گفت: از اولین دقایق وقوع حادثه، رادیو ایران با ارتباط های تلفنی سعی در انعکاس اخبار این رخداد داشت.
وی تصریح کرد: با مجموعه ارتباط های گرفته شده در برنامه راه شب بامداد دوشنبه به طور تفصیلی نسبت به اطلاع رسانی اقدام شد که از جمله این ارتباط ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :
کلانتری، معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام، چیچایی، گزارشگر واحد مرکزی خبر در ایلام، کولیوند، رییس اورژانس کشور، اکبری، فرماندار قصر شیرین، رادپور، گزارشگر واحد مرکزی در مرز مهران (درباره وضعیت زائرین اربعین)، نجار، رییس ستاد بحران کشور، سعیدی، سخنگوی ستاد بحران کشور (درباره شایعه تلگرامی زلزله تهران)، اقبال، مدیرکل ستاد بحران کردستان، حجت الاسلام کثیری در باره ی خواندن نماز آیات و امیر - شاهین تقی خانی سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی.
صبح امروز هم مسئولان و دست اندرکاران و فرماندهان امنیتی و نظامی در ارتباط هایی با برنامه های « سلام ایران » ،«خانه و خانواده» به تشریح اقداماتی که انجام شده است، پرداختند. و اطلاع رسانی پیرامون این موضوع در برنامه های مختلف ادامه خواهد داشت.
پروین نژاد ادامه داد: در سایت رادیو ایران با اختصاص صفحه ویژه ای به پوشش لحظه به لحظه اخبار زلزله پرداخته و در کانال "صفحه من" در شبکه اجتماعی نیز از دقایق اولیه نسبت به انعکاس اخبار اقدام شده است .

دسترسی سریع
خبر روابط عمومی