ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

برررسی آزاد سازی سواحل و رودخانه ها در «ایران امروز»

برنامه «ایران امروز» سه شنبه سوم اسفند ماه، از گروه دانش و اقتصاد با حضور كارشناسان و صاحب نظران به نقد و بررسی آزاد سازی سواحل و رودخانه ها می پردازد.

1400/12/03
|
10:34
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سواحل و حریم دریاها، بخش حیاتی و مهمی از محیط زیست هستند. هرگونه دخل و تصرف در این مناطق برخلاف قانون است و از9 بهمن ماه با دستور رییس جمهوری دستگاه قضا برای برخورد با متخلفان این عرصه وارد عمل شده است.
سیما پاتیمار تهیه كننده برنامه «ایران امروز» سه شنبه ها گفت: در سال‌های گذشته تصرف دریاها به كرات در سواحل جنوبی و شمالی كشور دیده شده است. در روز 9 بهمن ماه سال جاری رییس جمهور با دستوری مبنی بر احصا این مناطق صادر كرد.
وی ادامه داد: از همین رو ما در برنامه میزبان دكتر غلام عباس تركی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی كل كشورو دكتر محمود سلطانی نژاد مدیر كل ممیزی و حد نگاری سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری كشور خواهیم شد و پیرامون همین موضوع گفت و گو خواهیم كرد.
گفتنی است «ایران امروز» سه شنبه ها به تهیه كنندگی سیما پاتیمار و با اجرای محمدرضا درویش و هماهنگی اكرم خیرخواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز