ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

بررسی پدیده قطع درختان در كشور

برنامه «ایران امروز» یكشنبه 23 اردیبهشت، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به بررسی قطع درختان از سوی مسئولین به بهانه توسعه و قطع درختان از سوی مردم به بهانه های مختلف می پذیرد

1403/02/23
|
10:11
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، در میان اخبار محیط‌زیستی، پدیده «قطع درختان» همواره مورد توجه و دغدغه اقشار مختلف، از جمله حامیان محیط‌زیست و حتی شهروندان عادی بوده و هست.

سیما پاتیمار تهیه كننده برنامه «ایران امروز» یكشنبه 23 اردیبهشت بیان كرد: قطع درختان گاهی از طرف مسئولین و گاهی از طرف مردم به بهانه های مختلف صورت می گیرد.

وی ادامه داد: برای جلوگیری از این پدیده و ارائه راهكارهای مختلف در برنامه «ایران امروز» میزبان دكتر نقی شعبانیان معاون امور جنگل، سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری كشور، مهندس حنیف رضا گلزار، كارشناس ارشد خاك و آب، كنشگر محیط زیست و منابع طبیعی و دكتر سمیه رفیعی رییس فراكسیون محیط زیست، نماینده مجلس شورای اسلامی خواهیم شد و پیرامون همین موضوع گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «ایران امروز» یكشنبه ها به تهیه كنندگی سیما پاتیمار و اجرای محمدرضا درویش و هماهنگی اكرم خیرخواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز