ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

كاركردهای مركز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در قانون گذاری

برنامه «ایران امروز» سه شنبه 14 آذر، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به موضوع اثر بخشی و وظایف مركز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در قانون گذاری می پردازد.

1402/09/14
|
09:35
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، مركز پژوهش‌ های مجلس شورای اسلامی نهادی وابسته به مجلس شورای اسلامی است كه پژوهش‌ های علمی لازم را جهت استفاده در برنامه‌ ریزی‌ ها و تصمیمات حقوقی و فناورانه انجام می‌ دهد. این مركز در تلاش است تا بدور از جهت‌گیری‌ های سیاسی و به‌ طور مستقل نظرات كارشناسان حوزه‌ های مختلف را به نمایندگان مردم عرضه كند. همچنین دارای قانون مصوب مجلس بوده و از لحاظ بودجه، تشكیلات استخدامی و ترتیبات اداری و مالی از مجلس شورای مستقل می باشد.

مریم بانو فطرتی تهیه كننده برنامه «ایران امروز» بیان كرد: با توجه به اهمیت اثر بخشی و كاركردهای مركز پژوهش‌های مجلس در برنامه میزبان دكتر بهروز طهماسب كاظمی معاون هماهنگی و خدمات پژوهشی، مركز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و دكتر فاطمه عزیز خانی اقتصاد دان و كارشناس مركز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی خواهیم شد و پیرامون همین موضوع تبادل نظر خواهیم كرد.

گفتنی است«ایران امروز» سه شنبه ها به تهیه كنندگی مریم بانو فطرتی، اجرای احمد طبعی و هماهنگی اكرم خیرخواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز