ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

واكاوی ابعاد تولید خودكفایی كاغذ

برنامه «ایران امروز» یكشنبه 5 آذر، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به واكاوی ابعاد تولید خودكفایی كاغذ می پردازد.

1402/09/05
|
11:22
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برنامه‌ریزی برای برگزاری جشن خودكفایی تولید كاغذ در ایران خبر داد . محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر به سمنان از برنامه‌های جدی دولت برای تقویت حوزه نشر در كشور خبر داد.

وی با بیان اینكه اقدامات مهمی در دولت در حوزه نشر انجام شده است، گفت: مهم‌ترین این فعالیت‌ها در بخش كاغذ رخ داده است و در روزهای آینده، شاهد برگزاری جشنی در این بخش خواهیم بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان كرد: امسال برای نخستین بار، 155 میلیون نسخه كتاب مدارس كشور با كاغذ ایرانی چاپ شده است.این در حالی است كه برخی به این موضوع نقد دارند.

سیما پاتیمار تهیه كننده برنامه «ایران امروز» بیان كرد: از همین رو در برنامه روز یكشنبه میزبان دكتر یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دكتر امین آصفی كارشناس صاحب نظر حوزه ی نشر و دكتر ابوالفضل روغنی رییس سندیكای تولیدكنندگان كاغذ و مقوا خواهیم شد و پیرامون خودكفایی كاغذ و قیمت كتاب و وابسته های نشری بحث و تبادل نظر خواهیم كرد.

گفتنی است «ایران امروز» یكشنبه ها به تهیه كنندگی سیما پاتیمار، اجرای محمدرضا درویش و هماهنگی اكرم خیر خواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز