ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

مقابله با قاچاق پوشاك

برنامه «ایران امروز» سه شنبه سی ام آبان، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به موضوع مقابله با قاچاق پوشاك می پردازد.

1402/08/30
|
10:50
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاك خواستار ازسرگیری مقابله با قاچاق پوشاك در سطح عرضه به ‌صورت مستمر و اعلام گزارش عملكرد مسئولان این حوزه شد.

مریم بانو فطرتی تهیه كننده برنامه «ایران امروز» بیان كرد: تاكنون بارها تولیدكنندگان پوشاك و اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاك ایران با انتقاد از ایجاد فضای ایمن برای قاچاق كالا در كشور، خواستار اجرای دوباره مصوبات قبلی ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز در حوزه مقابله با پوشاك قاچاق و برخورد جدی‌تر با عرضه‌كنندگان كالا‌های قاچاق در سطح عرضه و بازار شدند.

وی ادامه در همین راستا، در برنامه روز سه شنبه میزبان مهندس حسین مجرد نشرودی رئیس اداره بازار و تجارت دفتر منسوجات و پوشاك وزارت صنعت، معدن و تجارت، سعید جلالی قدیری دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاك ایران و دكتر حمید رضا دهقانی نیا سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز خواهیم شد پیرامون اقدامات با قاچاق پوشاك بحث و تبادل نظر خواهیم كرد.

گفتنی است «ایران امروز» سه شنبه ها به تهیه كنندگی مریم بانو فطرتی، اجرای احمد طبعی و هماهنگی اكرم خیرخواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود


تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز