سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در بیش از هزار شهر ایران برپا می شود

مشاور عالی ارتباطات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: پیش بینی می شود امسال دو هزار زائر در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) حضور به هم رسانند.

1402/03/13
|
15:47
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سعید فلاح پور مشاور عالی ارتباطات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره جزئیات مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: علاوه بر برگزاری مراسم بزرگداشت در تهران كه به همت ستاد مركزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) و همكاری دیگر دستگاه ها برپا می گردد، شورای تبلیغات اسلامی تلاش دارد در شهرهای دیگر ایران با برپایی مراسم هایی ویژه یاد و خاطره امام (ره) را زنده نگه دارد.

وی در ادامه با بیان اینكه مراسم بزرگداشت در تهران فردا دوشنبه 14 خرداد ساعت 9:00 با حضور مقام معظم رهبری برپا می گردد، گفت: ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برای رفاه بیشتر شهروندان بلیط مترو در مسیر حرم مطهر امام (ره) را به شكل رایگان ارائه می دهد.

فلاح پور با اشاره به اینكه سال های گذشته شیوع بیماری كرونا و تقارن این مناسبت با ماه مبارك رمضان، مردم دیگر استان ها را از حضور در مراسم محروم كرد؛ گفت: پیش بینی می شود امسال دو هزار زائر در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) حضور به هم رسانند.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت 6:15 به تهیه كنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر