سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

عملیات ناوگروه 86 نداجا با لطف و اراده آهنین فرزندان ایران به پیروزی رسید

معاون عملیات نیروی دریایی راهبردی ارتش گفت: مبنا و هدف اصلی خود را تقویت دپیلماسی نظامی و احیای قدرت دریایی ایران در عرصه اقیانوس ها و ارسال پیام صلح و دوستی به كشورهای حاشیه شمال اقیانوس هند گذاشته است.

1402/02/27
|
13:28
|

مهرماه سال گذشته بود كه دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش از آغاز ناوگروه 86 نداجا برای دریانوردی به دور كره زمین خبر داد.

این عملیات بزرگ و بی نظیر هم اكنون با موفقیت به روزهای پایانی خود رسیده است.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، امیردریادار دوم مصطفی تاج الدینی معاون عملیات نیروی دریایی راهبردی ارتش در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران در این باره گفت: این عملیات كه از مهر ماه سال گذشته آغاز شده مبنا و هدف اصلی خود را تقویت دپیلماسی نظامی و احیای قدرت دریایی ایران در عرصه اقیانوس ها و ارسال پیام صلح و دوستی به كشورهای حاشیه شمال اقیانوس هند گذاشته است.

وی در ادامه افزود: انجام این ماموریت خطیر و بلند مدت نیاز به هماهنگی، آماده سازی و برخورداری از نیروی متخصص و تجهیزات آماده به كار داشته است.

مصطفی تاج الدینی بخش دیگر صحبت هایش را به تمجید فرمانده نیروی دریایی روسیه از ناوگروه 86 و بازتاب این عملیات در میان نیروهای مسلح دیگر كشورها اختصاص داد و گفت:وقتی فرمانده نیروی دریایی كشوری در مورد عملیات ناوگان 86 ایران می گوید یك ابرقدرت می تواند این اقدام را انجام دهد، خود بزرگی این عملیات را نشان می دهد.

وی ادامه داد: نیروی دریایی ارتش با لطف خداوند و اراده آهنین فرزندان ایران توانست عملیات ناوگروه 86 نداجا برای دریانوردی به دور كره زمین را با موفقیت به انجام برساند.

در ادامه می شنوید.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:15 به تهیه كنندگی حسین معصومی و زهرا قائدی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر