یك دو صدا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20 به مدت 30 دقیقه

برنامه نهایی فصل دوازدهم «یك دو صدا» در سیزدهم فروردین

یكشنبه، سیزدهم فروردین برنامه نهایی، فصل دوازدهم مسابقه استعداد یابی «یك دو صدا» با موضوع شاهنامه خوانی از رادیو ایران پخش می شود.

1402/01/13
|
09:36
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه كننده مسابقه استعدادیابی «یك دو صدا» اعلام كرد: هر چند فصل دهم مسابقه هنوز به پایان نرسیده و همچنان ادامه دارد ولی به دلیل فرارسیدن ایام نوروز فصل جدیدی را برای مسابقه «یك دو صدا» كلید زدیم كه به صورت ویژه در ایام نوروز 1402 پخش شد.
وی ادامه داد: در این فصل به موضوع شاهنامه خوانی پرداختیم و این مهم را در رشته های نقالی، قوالی، قصه گویی و خوانش شاهنامه برگزار كردیم.
داوران فصل دوازدهم مسابقه «یك دو صدا» عبارتند از: دكتر داریوش گودرزی شاهنامه پژوه و مدرس دانشگاه، مرشد ابوالفضل ورمزیار نقال و پرده خوان، رضا خضرایی مجری و گوینده رادیو و ساجد قدوسیان كارگردان و برنامه ساز رادیو، اجرای این مسابقه بر عهده نسیم رفیعی است و سمیه رنجكش این رقابت را روایت می‌كند.
قدوسیان افزود: برای اینكه هیجان مسابقه از بین نرود از داوران در خواست شد تا جداگانه نظرات و نمرات خود را لحاظ كنند و مخاطبان و شركت كنندگان و حتی داوران زمان پخش برنامه از نتایج مطلع شوند.
گفتنی است برنامه نهایی فصل دوازدهم مسابقه «یك دو صدا» یكشنبه ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
یك دو صدا