از ساعت به مدت

رادیو ایران

خاص باشيد

كسب و كاری از جنس شادی

برنامه «خاص باشید» جمعه ها ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می شود.

1401/12/19
|
10:54
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه كننده برنامه «خاص باشید» بیان كرد: این برنامه در حوزه معرفی كارآفرینان موفق ایرانی و كسب و كارهای نوپا و شغل های خلاقانه است كه جمعه ها ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می شود.
وی ادامه داد: این برنامه، جمعه 19 اسفند، با توجه به اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت امام زمان (عج) كه با برگزاری مراسم عروسی و جشن های نامزدی و عقد همراه است، با حمیدرضا مظهری، تولیدكننده لباس و انواع ملزومات عروس مثل كفش، تاج، تور و زیورآلات گفتگو می كند.

فیروزی افزود: كسب و كار خانوادگی خانواده مظهری كه توسط پدر بزرگ و پدر راه اندازی شده، این روزها به روز و گسترده تر شده، و داستانی شنیدنی است.
در این مجموعه، بخشی از ملزومات عروس، توسط بانوان سرپرست خانوار آماده و عرضه می شود و با برگزاری حراجی و ارائه تخفیف ، طرح هایی برای كاهش هزینه های عروسی و آسان تر شدن شرایط ازدواج جوانان دارد.
این تهیه كننده رادیویی در پایان تصریح كرد: «خاص باشید» برنامه مستند گزارشی برای معرفی كارآفرینان خوش فكر كشورمان است كه هر هفته، تینا میركریمی، گزارشگر برنامه، به محل كار یكی از كارآفرینان موفق می رود و از آن ها درباره راز و رمزهای كسب و كارشان، اطلاعاتی كسب می كند.

«خاص باشید» را جمعه ها ساعت 16:00 از رادیو ایران بشنوید.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خاص باشید