باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

«از قصد» روی میز «باغ هنر» نقد می شود


قطعه «از قصد» اثری از «حامیم» در برنامه «باغ هنر» نقد و بررسی می شود.

1402/09/07
|
09:58
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، وحید بیات تهیه كننده این هفته برنامه «باغ هنر» اعلام كرد: برنامه‌ رادیویی «باغ هنر»كه از شنبه تا چهارشنبه پخش می‌شود، سه‌شنبه‌ها به نقد موسیقی اختصاص دارد و این هفته سه شنبه هفتم آذر، قطعه «از قصد» اثری از «حمیدرضا حامی» در برنامه «باغ هنر» نقد و بررسی می شود.

وی ادامه داد: «حمیدرضا حامی» معروف به «حامیم» خواننده محبوب و جوانی است كه به تازگی در بین جوانان شهرت پیدا كرده است.حال و هوای آهنگ‌های «حامیم» عاشقانه و آرام است. او سعی می‌كند با ترانه ها و ساز و موسیقی جدید آهنگ‌های فوق العاده شنیدنی بسازد تا مخاطبانش را مجذوب كند.

تهیه كننده «باغ هنر» تصریح كرد: «حامیم» در زمینه موسیقی پاپ فعالیت می‌كند. این خواننده نوظهور اولین اثش به نام «سیا سفید» را در سال 1399 اجرا و پخش كرد. این قطعه شروع داستان شهرت «حامیم» بود. دومین اثر او «مثلا» است كه مانند «سیا سفید» بین طرفدارانش محبوب است

بیات در پایان افزود: سه شنبه هفتم آذر، با حضور مرتضی لطفی معلم آواز و آهنگساز، خلیل شفیعی شاعر و منتقد، حسن مهدی اعتباری كارشناس آواز و مهدی خیرخواهی تركیب و نهایی ساز، قطعه «از قصد» اثر «حامیم» در برنامه نقد فنی و محتوایی می شود.

«باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
باغ هنر