باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

اقدامات «باغ هنر» از روز كتاب تا روز پژوهش

آبان، ماه كتاب است و كتابخوانی، ماه كتاب‌خوانان و كتاب‌داران و 24 آبان روز كتاب است، به همین دلیل شبكه رادیویی ایران در برنامه های مختلف به ویژه برنامه «باغ هنر» برای چندمین سال متوالی پویش
#من_كتاب_میخوانم را ادامه میدهد.

1402/08/24
|
09:47
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، عبدالله علایی تهیه كننده برنامه «باغ هنر» بیان كرد: در طول سال ما در برنامه به مسائل گوناگون كتاب و صنعت چاپ و نشر می پردازیم و در حوزه های مختلف می كوشیم آینه ای میان مردم و مسئولان باشیم.

وی ادامه داد: در رادیو ایران و برنامه «باغ هنر» در ادامه حركت #من_كتاب_میخوانم پویشی را برای معرفی كتاب های تازه از 24 آبان تا 24 آذر، روز پژوهش برپا خواهیم كرد، در این پویش از شنوندگان رادیو ایران می خواهیم تازه ترین كتاب ها را معرفی كنند.علاوه براین، به پوشش رویدادهای كتاب و كتابخوانی و گفتگو با نویسندگان و مسئولان نیز خواهیم پرداخت.

تهیه كننده باغ هنر تصریح كرد: رادیو ایران سال گذشته پیشنهادی فراگیر را مطرح كرد و آن تاسیس «كتابخانه ملی مجازی» بود تا ایرانیان در سراسر جهان بتوانند از كتاب های آن استفاده كنند. شایان ذكر است امسال نیز این پیشنهاد را پیگیری خواهیم كرد.

علاقه مندان به كتاب و كتابخوانی می توانند برنامه «باغ هنر» را به تهیه كنندگی عبدالله علایی و اجرای شهاب شهرزاد از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 روی موج اف ام ردیف 90 مگاهزتز و موج ای ام ردیف 558 كیلوهرتز بشنوند.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
باغ هنر