باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

در«باغ هنر» نوبت به «سقف» رسید

سه شنبه بیست و چهارم مرداد، قطعه «سقف» اثری از «محمد اصفهانی» با حضور كارشناسان و صاحب نظران در برنامه «باغ هنر» نقد و بررسی می شود.

1402/05/24
|
12:44
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه‌ رادیویی «باغ هنر» كه از شنبه تا چهارشنبه از رادیو ایران پخش می‌شود، سه‌شنبه‌ها به نقد موسیقی اختصاص دارد.

وحید بیات تهیه كننده این هفته برنامه «باغ هنر» عنوان كرد: سه شنبه بیست و چهارم مرداد قطعه «سقف» اثری از «محمد اصفهانی» با حضور كارشناسان و صاحب نظران در برنامه «باغ هنر» نقد و بررسی می شود.

وی ادامه داد: «محمد اصفهانی» خواننده و آهنگساز پاپ و سنتی ایرانی و دارای گواهینامه درجه یك هنری در رشته خوانندگی موسیقی سنتی ایرانی است كه بعد از فارغ التحصیلی در رشته پزشكی به واسطه دایی خود كه اهل هنر و از علاقه مندان سرسخت موسیقی بود به این عرصه وارد شد و اولین تجربه كاری خود را با تیتراژ سریال آوای فاخته با ترانه سرایی ساعد باقری و كارگردانی بهمن زرین‌پور آغاز كرد.


بیات در پایان تصریح كرد: سه شنبه بیست و چهارم مرداد با حضور مرتضی لطفی معلم آواز و آهنگساز، خلیل شفیعی شاعر و منتقد، حسن مهدی اعتباری كارشناس آواز و مهدی خیرخواهی تركیب و نهایی ساز، قطعه «سقف» اثر «محمد اصفهانی» در برنامه نقد فنی و محتوایی می شود.

«باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می‌شود.


تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
باغ هنر