بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

از انتفاضه دانشجویان اروپایی و آمریكایی تا شكست های پی در پی نظامی و دیپلماتیك رژیم صهیونسیتی

برنامه «بحث روز» دوشنبه 24 اردیبهشت، با حضور كارشناسان وصاحب نظران به بررسی انتفاضه دانشجویان اروپایی و آمریكایی و شكست های پی در پی نظامی و دیپلماتیك رژیم صهیونسیتی می پردازد.

1403/02/24
|
11:16
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده «بحث روز» گفت: طبیعتا آنچه به تازگی در ایالات متحده آمریكا و برخی كشورهای اروپایی از طریق تظاهرات و تحصن‌ها در دانشگاه‌ها رخ می‌دهد، مفاهیم بسیاری دارد به واقع یك بیداری در سطح جوانان دانشگاهی است كه این نقطه عطفی در ماهیت درگیری و اقدامات و تلاش‌های ایالات متحده آمریكا در حمایت مطلق از رژیم اشغالگر اسرائیل به شمار می‌رود.

وی افزود: این موضوع نوعی شوك برای دولت آمریكا بود كه همچنان در تلاش است تا رژیم اشغالگر اسرائیل را تطهیر كند. از سوی دیگر شكست های پی در پی نظامی و دیپلماتیك رژیم صهیونیستی به طور فزاینده ای این رژیم را سردرگم كرده است و به اعتقاد بسیاری از كارشناسان رژیم صهیونیستی واقعا باخته و در حال فروپاشی است .


ربانی تصریح كرد: به همین منظور در برنامه میزبان دكتر محسن شفیعی پژوهشگر مسائل آمریكا و دكتر محمد جواد رنجكش استاد دانشكاه و كارشناس روابط الملل خواهیم شد و پیرامون انتفاضه دانشجویان اروپایی و آمریكایی و شكست های پی در پی نظامی و دیپلماتیك رژیم صهیونسیتی را با حضور كارشناسان تحلیل و ارزیابی خواهیم كرد.

شایان ذكر است برنامه «بحث روز» به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی دوشنبه ها ساعت 12:40 بر روی آنتن رادیو ایران می رود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز