بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

21 خرداد امسال، نقطه عطفی در تاریخ صنعت هسته ای ایران است

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: صنعت هسته ای كشور از این پس قوی تر و با قوت بالاتری به راه خود ادامه خواهد داد.

1402/03/23
|
01:08
|

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز یكشنبه 21 خرداد با حضور در ستاد فرماندهی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدت دو ساعت از نمایشگاه دستاوردهای این نیرو بازدید كردند.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه «ایران امروز» در راستای بازدید مقام معظم رهبری از این نمایشگاه با محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی گفت و گو كرده است.
محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی در این باره گفت: مقام معظم رهبری در بازدید روز گذشته خودشان از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از دستاوردها ابراز رضایت و خشنودی داشتند.

وی در ادامه خشنودی و خرسندی ایشان از دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را، سرمایه ای بزرگ نامید و گفت: فناوری های هسته ای اعتبار جهانی زیادی را برای كشور به همراه آورده و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در بازدید روز گذشته بر اهمیت و جایگاه فناوری هسته ای تاكید زیادی كردند.

رییس سازمان انرژی اتمی در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان كرد: فناوری های هسته ای بر پایه و اساس روحیه اعتماد به نفس ملی، و خودباوری به وجود آمده است؛ این نكات حائز اهمیت برای پیشرفت، اعتبار و اقتدار كشور از جایگاه بالایی برخوردار است.

وی در بخش دیگر، 21 خرداد 1402 را نقطه عطفی در تاریخ صنعت هسته ای كشور دانست و گفت: صنعت هسته ای كشور از این پس قوی تر و با قوت بالاتری به راه خود ادامه خواهد داد.

در ادامه می شنوید.

دسترسی سریع
بحث روز