بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

بررسی رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص دو بازوی مهم و اثرگذار جامعه در رادیو ایران

برنامه «بحث روز» چهارشنبه 13 اردیبهشت، به دیدار صمیمی كارگران و معلمان به مناسبت روز بزرگداشت مقام كار و كارگر و مقام معلم با رهبر معظم انقلاب و رهنمودهای مهم و اثرگذار ایشان در خصوص این دو قشر توانمند و تاثیرگذار جامعه می پردازد.

1402/02/13
|
10:03
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده برنامه «بحث روز» بیان كرد: در جریان دیدار آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با كارگران و معلمان و تاكیدات ایشان به تحقق شعار سال یعنی مهار تورم و رشد تولید، تولید را ستون فقرات كشور و كارگران را ستون فقرات تولید برشمردند و همچنین معلمان را پرورش‌دهندگان جواهر قیمتی «نسل نوجوان و جوان» و معماران آینده كشور خواندند .

وی ادامه داد: نظر به جامعه بزرگ و تاثیرگذار «كارگر» و قشر فرهیخته و آینده ساز «معلم» در برنامه سیزدهم اردیبهشت با حضور امیرحسین یزدانی مدیركل فرهنگی اجتماعی مركز استراتژیك ریاست جمهوری، دكتر علیرضا شكری دستیار معاونت اشتغال و كارآفرینی وزارت تعاون كار ‌و رفاه اجتماعی ، دكتر زهرا ممتاز ‌پژوهشگر اقتصادی و اجتماعی و دكتر جواد نوبختی عضو شورای عالی آموزش و پرورش به تحلیل و بررسی مولفه های مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در این دیدارها خواهیم پرداخت.

گفتنی است «بحث روز» به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی چهارشنبه ها ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود .

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز