بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

تاكید رهبر انقلاب بر ضرورت توجه به بحث حجاب و عفاف

برنامه «بحث روز» چهارشنبه سی ام فروردین، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به موضوع ضرورت توجه به حجاب و عفاف و الزام شرعی و قانونی حجاب و عملكرد نیروی انتظامی در طرح صیانت از قانون حجاب اسلامی می پردازد.

1402/01/30
|
09:47
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رمضانی مسئولان نظام نكات مهمی درباره توطئه‌‌های ظاهراً اجتماعی اما در واقع سیاسی-امنیتی دشمنان، موضوع حجاب، انتخابات اسفند ماه و تحولات جهانی بیان كردند.

رهبر انقلاب شعار امسال را شعاری مهم و حساس خواندند و افزودند: انتخاب شعار اقتصادی به معنای بی‌اعتنایی به مسائل اجتماعی و فرهنگی نیست.
ایشان در بخش دیگری از سخنانشان به توطئه دشمنان برای داخل كشور پرداختند و گفتند: توطئه‌هایی برای داخل كشور بوده و خواهد بود كه اغتشاشات سال گذشته كه با بهانه كردن مسئله زن و با پشتیبانی دستگاههای جاسوسی غربی‌ها انجام شد، از این دست بود.

از همین رو برنامه «بحث روز» با حضور دكتر طاهره زرنگار عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و كارشناس مسایل سیاسی و لیلا وصالی كارشناس فضای مجازی پیرامون ضرورت توجه به حجاب و عفاف و الزام شرعی و قانونی حجاب و عملكرد نیروی انتظامی در طرح صیانت از قانون حجاب اسلامی گفت و گو می كند.

گفتنی است «بحث روز» به تهیه كنندگی فریدون ماهر و اجرای محمدرضا قربانی چهارشنبه ها ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود


تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز