پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

پاسداشت خاطرات «دفاع مقدس» در رادیو ایران

برنامه «پلاك هشت» همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به صورت ویژه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.به گزارش شبكه رادیویی ایران، یادآوری دوران «دفاع مقدس» و پاسداشت خاطره شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران عزیز یك وظیفه اسلامی و ملی است و با

1402/07/03
|
10:31
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، یادآوری دوران «دفاع مقدس» و پاسداشت خاطره شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران عزیز یك وظیفه اسلامی و ملی است و باید فرهنگ شهادت و ایثار را ترویج كنیم. یكی از مقاطع سرنوشت‌سازی كه ملت بزرگ ایران هوشمندانه و فداكارانه در آن حضور یافت و سهم خویش و رسالت تاریخی خود را ایفا نمود، دوران دفاع مقدس بود.

از همین رو برنامه «پلاك هشت» از ابتدای هفته مقدس به صورت ویژه تقدیم میشود و به مرور خاطرات هشت سال دفاع مقدس مردم دلیر ایران می پردازد.

سیما پاتیمار تهیه كننده برنامه «پلاك هشت» بیان كرد: در برنامه روز دوشنبه سوم مهر با یكی از راویان و یكی از عكاسان دفاع مقدس گفتگو خواهیم كرد و پخش موسیقی های خاطره انگیز زمان جنگ و مرور خاطرات سال های دفاع مقدس از دیگر بخش های برنامه است.

گفتنی است «پلاك هشت» ویژه هفته دفاع مقدس به تهیه كنندگی سیما پاتیمار و با اجرای آرش احمدی 31 شهریور تا 6 مهر از ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك هشت