پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

خاطرات بازگشت پرستوها در رادیو ایران

برنامه «پلاك هشت» در آستانه سالروز بازگشت آزادگان غیور بـه ایران اسلامی، میزبان «غلامرضا علیزاده» از به جا ماندگان عملیات كربلای 4 می شود.

1402/05/25
|
10:40
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، 26 مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان غیور بـه ایران اسلامی، موهبتی اسـت وصف‌ ناپذیر كـه شادی دل های‌ بسیاری را بـه همراه آورد و غرور و فخر ملی مان را افزود.

متین السادات فیروزی تهیه كننده برنامه «پلاك هشت» بیان كرد: آزادگان، صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین كسان به قضای الهی بودند. اینان سینه هایی فراخ تر از اقیانوس داشتند كه از همه جا و همه كس بریده و به خدا پیوسته بودند. آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسانیات رهایی یافته بودند.

وی ادامه داد: در برنامه روز چهارشنبه 25 مرداد با غلامرضا علیزادی از غواصان به جا مانده از كربلای 4 كه خاطراتش در كتاب «فرار از خود» ثبت شده است، گفت و گو می كنیم و داستان زندگی ایشان را از زبان خودش خواهیم شنید و در بخش دیگری از برنامه خاطرات جمعی از آزادگان را ازدوران اسارت مرور می كنیم.

گفتنی است «پلاك هشت» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای آرش احمدی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 روانه آنتن می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك هشت