نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

اعطای وام به مشاغل خانگی بدون ضامن

برنامه «نمودار» یكشنبه 28 آبان، در گفت و گو با دكتر آزیتا همتیان رئیس دبیر خانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت كار تعاون و رفاه اجتماعی از تازه تریناز اعطای وام به مشاغل خانگی بدون ضامن می گوید.

1402/08/28
|
10:15
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، یكی از دغدغه‌های اصلی جامعه هدف حوزه مشاغل خانگی كشور برای دریافت تسهیلات، نبود ضامن بانكی و تأمین وثایق مورد نظر است كه طی دو سال گذشته و با آغاز به كار دولت مردمی سیزدهم، دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با تعامل و هماهنگی با بانك مركزی و انعقاد تفاهم‌نامه با تعدادی از بانك‌های عامل درصدد رفع این مسأله برآمده است.

راضیه حسینعلی تهیه كننده این هفته «نمودار» بیان كرد: با توجه به اهمیت مشاغل خانگی و دغدغه این قشر در برنامه روز یكشنبه با دكتر آزیتا همتیان رئیس دبیر خانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت كار تعاون و رفاه اجتماعی گفت و گو خواهیم كرد و همچنین در راستا با طرح هفته های ایرانی با استان یزد هم ارتباط تلفنی خواهیم داشت.

گفتنی است «نمودار» این هفته به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی، اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اكرم خیرخواه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار