نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

روز ملی بهره وری در رادیو ایران

برنامه «نمودار» دوشنبه اول خرداد، همزمان با روز بهره وری و بهینه سازی مصرف، با دكتر بهزاد محمودی معاون راهبری سازمان ملی بهره وری ایران گفت و گو می كند.

1402/03/01
|
10:36
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، راضیه حسینعلی تهیه كننده برنامه «نمودار» بیان كرد: ضرورت بحث بهره ‌وری قبل از این كه به ‌عنوان یك شاخص اقتصادی و یا عامل توسعه مطرح شود یك فرهنگ است. برای این كه بهره‌ وری در یك جامعه پایگاهی پیدا كرده و ماندگار شود و در متن عقاید و سنت‌ های بومی ریشه بدواند، باید نه تنها به عنوان یك معیار اقتصادی صرف، بلكه به ‌عنوان یك اندیشه و تفكر قلمداد شود.

وی ادامه داد: در برنامه «نمودار» دوشنبه اول خرداد، همزمان با روز بهره وری و بهینه سازی مصرف، با دكتر بهزاد محمودی معاون راهبری سازمان ملی بهره وری ایران گفت و گو خواهیم كرد.همچنین در خصوص طرح حمایت از جوانی جمعیت و نحوه واگذاری زمین به خانوارهای واجد شرایط با مهندس اسدالله غفاری مدیر كل واگذاری زمین و مسكن سازمان ملی زمین و مسكن گفت و گویی خواهیم داشت و اطلاعات بیشتری در این زمینه كسب خواهیم كرد.

گفتنی است «نمودار» این هفته با اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اكرم خیرخواه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار