هفته های ایرانی یكشنبه و سه شنبه از ساعت 22 به مدت 60 دقیقه

رادیو ایران

هفته هاي ايراني

سفرهای رادیویی هفته های ایرانی آغاز شد

«هفته های ایرانی» در بیست و یكمین سفر استانی، از استان «بوشهر» و دیدنی ها و شنیدنی های این استان می گوید.

1403/01/25
|
10:23
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، عبدالرسول جوادی بالاجاده مدیر روابط عمومی رادیو ایران گفت: طرح رسانه ای هفته های ایرانی یكی از مهمترین ویژه برنامه های رادیو ایران در تعامل با مردم ایران است كه با شعار رادیو ایران برای همه ایران در سال 1402 با اجرای در 20 استان موجب تحول رسانه ای شده است

جوادی بالاجاده اعلام كرد: با تدابیر و حمایت و پشتیبانی مدیر شبكه رادیویی ایران، این طرح پس از ماه مبارك رمضان دوباره آغاز به كار می كند.

وی ادامه داد: رادیو ایران در سال گذشته به بیست استان ایران سفر كرد و به معرفی آداب و رسوم و فرهنگ 20 استان ایران و گفتگو با مدیران ارشد استان از عملكرد و فعالیت های دولت تا بیان مشكلات از سوی مردم استان پرداخت.

مدیر روابط عمومی رادیو ایران افزود: این سفرهای استانی بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت. یكی از برنامه های مورد استقبال برنامه راهی به آبادی است كه برنامه سازان و گزارشگران رادیو ایران با حضور در روستاهای استان به معرفی ظرفیت‌ها و بیان نیازمندی های مردم روستاها به مسئولان استانی می پردازد .

برگزاری مسابقه رادیویی در معرفی استان در برنامه زیر آسمان ایران و تعامل با مخاطبان از دیگر ظرفیت‌های رسانه ای «هفته های ایرانی» است.

مدیر روابط عمومی شبكه رادیویی ایران به برگزاری دوره های آموزشی كانون ایرانیاران در مركز استان با حضور اساتید خبره رادیو ایران اشاره كرد.

جوادی تصریح كرد: در ادامه «هفته های ایرانی» این هفته از 25 تا 31 فروردین رادیو ایران به استان «بوشهر» سفر می كند.

«استان بوشهر»، یكی از مهم‌ترین مناطق جنوبی ایران است و شهرستان‌های آن از بناهای دیدنی و مكان‌های تاریخی برخوردارند. بناهای تاریخی و معماری استان بوشهر شامل مساجد و مراكز عبادی اسلامی، باغ‌ها و عمارت‌های دیدنی، برج‌ها و قلعه‌های قدیمی می‌شوند.

در ادامه طرح هفته های فرهنگی رادیو ایران، این هفته از 25 تا 31 فروردین یك هفته روی موج رادیو ایران مسافر استان «بوشهر» باشید و با مفاخر فرهنگی، جاذبه های دیدنی و فرهنگ و رسوم و موسیقی ها و غذاهای محلی این استان بیشتر آشنا شوید.

شایان ذكر است برنامه های مختلف رادیو ایران مثل «سلام صبح بخیر، نمودار، پلاك هشت باغ هنر، ایرانشهر و ورزش ایران و زیر آسمان ایران و ...» در بخش های مختلف از استان «بوشهر» خواهند گفت.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
هفته های ایرانی