ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 50

رادیو ایران

ايران امروز

حاج قاسم سلیمانی، سردار دل ها

معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار سلیمانی با بسیج نهضت مقاومت ، منطقه غرب آسیا را به گورستان آرزوهای مستکبرین تبدیل کرد.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سردار عباس نیلفروشان معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت و گو با برنامه «ایران امروز» در پاسخ به این پرسش که چرا سردار حاج قاسم سلیمانی، سردار دل ها نام گرفته است، گفت: سردار سلیمانی مصداق بارز أَشِدَّاءُ عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ است و به همان میزان سختی و شدت در برابر مشرکان و کفار، با دوستان و همرزمانش رفتاری مهربانانه داشت.
وی در ادامه با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی برای فرزندان شهدا نقش یک پدر را ایفا می کرد، افزود: رفتار سردار سلیمانی نقطه آمال و آرزوها و الگوی همه مردم بوده است.
معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگر صحبت هایش به جایگاه سردار سلیمانی میان مردم نیز اشاره کرد و گفت: امروز مردم احساس می کنند دشمن یکی از نزدیک ترین وابستگانشان را به شهادت رسانده است و از این رو در غم از دست دادنش ناراحت هستند.
سردار عباس نیلفروشان در بخش دیگر به ابعاد شخصیتی، بین المللی، نظامی و اقتدار ژنرال سلیمانی پرداخت و افزود: سردار سلیمانی با بسیج نهضت مقاومت، توانست منطقه غرب آسیا را به گورستان آرزوهای مستکبرین تبدیل کند.
برنامه ایران امروز شنبه تا سه شنبه هر هفته ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.

1398/10/14
|
15:51
دسترسی سریع
ایران امروز