سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

لرستان در آزمون سراسری امسال خوش درخشیده است

مدیر كل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: امسال میزان پذیرش در آزمون سراسری نسبت به سال گذشته با رشد 7 برابری روبرو بوده و رتبه نخست زبان خارجی؛ رتبه نهم رشته علوم تجربی، 22 رتبه دو رقمی و 103 رتبه سه رقمی را به دست آورده است.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، رضا عزتی مدیر كل آموزش و پرورش استان لرستان در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران با مثبت ارزیابی كردن آموزش و پرورش این استان گفت: سطح آموزش در لرستان، طبق شاخص های تعریف شده از سوی وزارت آموزش و پرورش (كیفیت بخشی با رویكرد توجه به مدارس عادی) است.

وی در ادامه با بیان اینكه استان لرستان همانند دیگر استان های ایران درحال اجرای سند تحول بنیادین است؛ گفت: آموزش و پرورش استان لرستان تاكنون موفقیت های زیادی را كسب كرده و در برخی از شاخص ها نیز توانسته خود را به رتبه های بالا برساند.

مدیر كل آموزش و پرورش استان لرستان بخش دیگر صحبت هایش را به وضعیت قبولی در آزمون سراسری اختصاص داد و گفت: امسال میزان پذیرش در آزمون سراسری نسبت به سال گذشته با رشد 7 برابری روبرو بوده و رتبه نخست زبان خارجی؛ رتبه نهم رشته علوم تجربی، 22 رتبه دو رقمی و 103 رتبه سه رقمی را به دست آورده است.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/10/27
|
10:11
دسترسی سریع
سلام صبح بخیر