ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

ورزش هاكی در مهدیشهر سمنان جلوه خوبی دارد

محمدعلی ملك احمدی مربی سمنانی تیم ملی هاكی كشورمان گفت: از سال 1368 تاكنون؛ هاكی بازان سمنانی در سطح بین المللی خوش درخشیدند و تعداد زیادی از آنان نیز به تیم ملی راه یافته اند.

از آغازین روزهای فصل پاییز برنامه های مختلف رادیو ایران در قالب هفته های ایرانی به شهرها و استان های مختلف سفر كرده و به شرح فعالیت ها، جاذبه های دیدنی و گردشگری، معرفی شخصیت ها و چهره های شاخص استانی و دیگر رویدادهای استان پرداخته است.

برنامه «ورزش ایران» در زمره برنامه هایی است كه از آغاز فصل پاییز در بخش «هفته های ایرانی» سعی داشته با چهره ها و شخصیت های ورزشی استانی صحبت كند.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه «ورزش ایران» این بار در سفر به استان سمنان با محمدعلی ملك احمدی مربی سمنانی تیم ملی هاكی كشورمان گفت و گو كرده است.

محمدعلی ملك احمدی مربی سمنانی تیم ملی هاكی كشورمان درباره وضعیت حاكی استان سمنان گفت: رشته هاكی در شهرستان مهدیشهر اهمیت زیادی دارد و در سطح كشور دارای عناوین بسیار خوبی است.

وی افزود: از سال 1368 تاكنون هاكی بازان این منطقه در سطح بین المللی خوش درخشیدند و تعداد زیادی از آنان نیز به تیم ملی راه یافته اند.

برنامه «ورزش ایران» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 19:30 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/08/16
|
18:09
دسترسی سریع
ورزش ایران