کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

«نازنین لیلی» ترانه ای قدرتمند نیست

«مجید صالحی» شاعر و منتقد گفت: در ترانه «نازنین لیلی» شاعر اگر صبر و حوصله بیشتری به کار می داد شاید می توانست با کلمات بهتری کار را به انجام رساند.

«نازنین لیلی» با صدای «شهرام شکوهی»، ترانه ای از «میترا مهری پور»،آهنگسازی «نعیم روشان» و تنظیم «میلاد ترابی» یکم بهمن منتشر شده است.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه «کافه هنر» این بار در بخش «نقدآهنگ» ترانه «نازنین لیلی» با صدای «شهرام شکوهی» را در گفت و گو با «شورا کریمی» آهنگساز و تنظیم کننده، «مهدی کریمی» کارشناس ترکیب و نهایی سازی صدا و «مجید صالحی» ترانه سرا و منتقد مورد نقد و بررسی قرار داده است.

«مجید صالحی» شاعر و منتقد در نقد ترانه این اثر گفت: «نازنین لیلی» ترانه ای قدرتمند نیست در این اثر شاعر اگر صبر و حوصله بیشتری به کار می داد شاید می توانست با کلمات بهتری کار را به انجام رساند.
«مهدی کریمی» کارشناس ترکیب و نهایی سازی صدا در نقد آهنگ این ترانه گفت: در این اثر کلمات واضح به گوش شنونده نمی رسد در دنیای امروز که سرعت و شتاب مهم شده است این واضح نشنیدن کلمات نوعی ضعف محسوب می شود.

در بخش دیگر این گفت و گوی رادیویی «شورا کریمی» آهنگساز و تنظیم کننده روی خط برنامه آمد و به نقد اثر پرداخت و گفت: در بسیاری از بخش های ترانه «نازنین لیلی« ضعف دستوری وجود دارد.

در ادامه می شنوید.

برنامه «کافه هنر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 16:00 با اجرای «شهاب شهرزاد» از رادیو ایران پخش می شود.

1400/11/06
|
16:09
دسترسی سریع
کافه هنر