باغ هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

«نازنین لیلی» ترانه ای قدرتمند نیست

«مجید صالحی» شاعر و منتقد گفت: در ترانه «نازنین لیلی» شاعر اگر صبر و حوصله بیشتری به كار می داد شاید می توانست با كلمات بهتری كار را به انجام رساند.

«نازنین لیلی» با صدای «شهرام شكوهی»، ترانه ای از «میترا مهری پور»،آهنگسازی «نعیم روشان» و تنظیم «میلاد ترابی» یكم بهمن منتشر شده است.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه «كافه هنر» این بار در بخش «نقدآهنگ» ترانه «نازنین لیلی» با صدای «شهرام شكوهی» را در گفت و گو با «شورا كریمی» آهنگساز و تنظیم كننده، «مهدی كریمی» كارشناس تركیب و نهایی سازی صدا و «مجید صالحی» ترانه سرا و منتقد مورد نقد و بررسی قرار داده است.

«مجید صالحی» شاعر و منتقد در نقد ترانه این اثر گفت: «نازنین لیلی» ترانه ای قدرتمند نیست در این اثر شاعر اگر صبر و حوصله بیشتری به كار می داد شاید می توانست با كلمات بهتری كار را به انجام رساند.
«مهدی كریمی» كارشناس تركیب و نهایی سازی صدا در نقد آهنگ این ترانه گفت: در این اثر كلمات واضح به گوش شنونده نمی رسد در دنیای امروز كه سرعت و شتاب مهم شده است این واضح نشنیدن كلمات نوعی ضعف محسوب می شود.

در بخش دیگر این گفت و گوی رادیویی «شورا كریمی» آهنگساز و تنظیم كننده روی خط برنامه آمد و به نقد اثر پرداخت و گفت: در بسیاری از بخش های ترانه «نازنین لیلی« ضعف دستوری وجود دارد.

در ادامه می شنوید.

برنامه «كافه هنر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 16:00 با اجرای «شهاب شهرزاد» از رادیو ایران پخش می شود.

1400/11/06
|
16:09
دسترسی سریع
باغ هنر