خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 به مدت 60

رادیو ایران

خانه و خانواده

در مجادلات زناشویی دلشكستگی ها موضوع مهمی است

حسین ابراهیمی مقدم گفت: برخی مواقع ممكن است پدر و مادر به صورت غیر ارادی فرزندان را در جریان مشاجرات و بحث های خود قرار دهند، در برخی مواقع نیز به شكل ایرادی این اتفاق صورت می گیرد.

می گفت گل بی خار فقط خداست؛ دنیا هم سرای محدودیت ها و نقص هاست؛ در این دنیا كه هیچ چیز و هیچ كاری كامل و بی عیب و نقص نیست گله كردن و ایراد گرفتن، دعوا و مشاجره نیز كار سختی محسوب نمی شود.

در همه زندگی ها گفت و گوها و بحث هایی پیش می آید اما اینكه ما در كنار فرزندان صدایمان بالاتر می رود و كلماتی را نباید به كار ببریم مورد استفاده قرار می دهیم چه پیامدهایی می تواند داشته باشد؛ موضوعی است كه باید به آن توجه كرد.

به گزارش شبكه رادیویی ایران؛ دكتر حسین ابراهیمی مقدم در برنامه «خانه و خانواده» درباره استفاده از فرزندان در مجادلات زناشویی صحبت كرده است.

دكتر حسین ابراهیمی مقدم در این باره گفت: در مجادلات زناشویی دلشكستگی ها از یكدیگر موضوع مهمی است كه زن و شوهر باید به آن توجه كنند.

وی افزود: برخی مواقع ممكن است پدر و مادر به صورت غیر ارادی فرزندان را در جریان مشاجرات و بحث های خود قرار دهند، در برخی مواقع نیز به شكل ایرادی این اتفاق صورت می گیرد.

برنامه «خانه و خانواده» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 9:00 با اجرای فاطمه آل عباس از رادیو ایران پخش می شود.

1402/07/23
|
12:58
دسترسی سریع
خانه و خانواده